shayan majidi

به‌طور خلاصه، شایان مجیدی هستم الان 21 ساله! اما به طور مفصل‌تر…

اگر به من می‌گفتند مصاحبه‌ی کاری‌ای پیش رویم است و باید رزومه‌ام را بنویسم آن را در عرض چند دقیقه کامل می‌کردم (نه به این علت که فرد قهاری در رزومه نویسی شده‌ام بلکه آن‌قدرها رزومه‌ی طولانی‌ای برای ارائه ندارم!) اما اینکه بخواهم در مورد خودم بنویسم شاید مدت‌ها زمان بخواهد و بارها عوض شود. چون نمی‌دانم چه چیزهایی را بگویم. نمی‌دانم چه چیزهایی مرا معرفی می‌کنند!

اگر از دوستانم بپرسید شایان مجیدی کیست احتمالا کمی درباره‌ی من اطلاعات کسب خواهید کرد. بسته به میزان صمیمیت القاب متفاوتی را خواهید شنید: سرشلوغ، دراز، مغرور، دیوانه‌ای که همه‌اش موسیقی‌های غیرعادی گوش می‌دهد، برج پژوهشی، اونی که نصف حرفاش انگلیسیه، اونی که تو هرجا میریم هست و…

اما خوب هیچ‌کدام معرف من نیست! همان‌طور که گقتم خودم هم نمی‌دانم چه چیزهایی مرا معرفی می‌کنند!

اطلاعات شخصیم را در شبکه‌های اجتماعی‌ای که در جای جای این سایت می‌بینید می‌توانید بیابید اما چون اغلب کلیک‌های اضافه مایه‌ی دردسر مخاطبند در این‌جا هم مختصری می‌گویم:

شایان مجیدی متولد اسفند ماه 1375 ساکن شیراز. در مهرماه سال 1396 (که تاریخ تاسیس این وبلاگ می‌باشد) دانشجوی ترم 5 پزشکی شیراز هستم. کار خاصی انجام نمی‌دهم! خیلی درس نمی‌خوانم! هرازگاهی کتاب‌خوان می‌شوم. همیشه در حال شنیدن موسیقی یا تکرار آن در ذهنم هستم. زندگی خسته‌کننده‌ای دارم به همین خاطر چیزهای مختلف (از جمله همین وبلاگ نویسی و یادگیری زبان‌های مختلف و …) را برای رفع خسته‌کنندگی زندگی امتحان می‌کنم!