starting point

اولین پست! شروعی دوباره! شوق نوشتن!
چند ماهی می‌شد که ننوشته‌بودم! سایت قبلیم (nocturnusme.com) را که بستم. چندتایی پست در آن بود! آن‌قدری بود که 6 7 نفر بخوانندش. اما خیلی نامنظم بود. و مهم‌تر از همه هویتش به نامم نبود! اما این یکی به نام خودم است! همین هم باعث می‌شود منظم‌ترش کنم! محمدرضا هم در این پست نکات خیلی خوبی راجع به وبلاگ نویسی گفته‌بود. یکیش همین قضیه نام وبلاگ بود!
راجع به خودم داخل شبکه‌های اجتماعیم (که لینک‌هایش در بالای سایت وجود دارند) و صفحه‌ی درباره‌ی من می‌توانید چیزهایی بیابید که مهم هم نیست! اما راجع به خود وبسایت در همین پست خواهم نوشت.
در اینجا راجع به چیزهای مختلف می‌نویسم. تقریبا هرچیزی که برایم جالب باشد. آن‌هایی که جذاب‌ترند خودشان دسته‌ی جدا و صفحه‌ی جدا دارند(مثل موسیقی، پزشکی و کتاب). اما بقیه نوشته‌هایم (که شامل دغدغه‌هایم، درد دل‌هایم، چیزهای جذابی که گاهی مواقع با آن برخورد می‌کنم،عکس‌ها و…) در دسته‌ی عمومی طراوشات قرار می‌گیرند. هرازگاهی هم به صورت کاملا تفننی(!) به زبان انگلیسی یا زبان‌های دیگری که در حال یادگیری هستم (و هنوز مانده تا بتوانم با استفاده از آن‌ها متن بنویسم!) مطالبی را به اشتراک گذارم که در دسته‌ی Foreign قرارخواهند گرفت!
سعیم بر آن است که روزانه بنویسم ولی می‌دانم انتظار زیادی است! و سنگ بزرگ نشانه‌ی نزدن است! اما خوب تمام تلاشم را در این راستا می‌کنم که قدرت بازوان ذهنم را برای برداشتن سنگ‌ بزرگ روزانه نوشتن، افزایش دهم!
پیشنهادها و آموزه‌های دوستان وبلاگ نویس و وبلاگ‌خوان را برای بهبود این وبسایت با آغوش باز و روی خندان پذیرا هستم! ایمیل من برای هر گونه نظر، پیشنهاد، و هرگونه صحبت دیگری به روی دوستان عزیزم باز است.
Shayan@shayanmajidi.com
امروز 25 مهرماه سال 1396 شمسی و 17 اکتبر 2017 میلادی تاریخ تولد وبسایتم خواهد بود! به امید دیدن چندین سالگی این طفل در کنار همه‌ی دوستانم که لطف می‌کنند و مطالب را دنبال می‌کنند.

نویسنده نوشته: شایان مجیدی

Leave a Reply

4 نظر روی "شروعی دوباره"

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین بالاترین رای
مطلع شوید
زینب رمضانی
مهمان

سلام به بهترین شایان مجیدی دنیا 🙂

خیلی خوشحالم که داری می‌نویسی و یادمه که خیلی نوشته های وبلاگ قبلیتو دوست داشتم
شاید خودت ندونی ولی اولین وبلاگی که شروع به خوندنش کردم و بعد از طریق اون با امیرمحمد و امیر مسعود و شاهین و کلی آدم های باحال دیگه آشنا شدم وبلاگ تو بود
البته اون روزا کنکور داشتم و تنم روی ویبره بود ولی الان دیگه خوب خوبم 🙂
امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیفته

راستی یادت باشه چراغ اول رو من روشن کردما ❤❤

امیرمسعود حدیدی
مهمان

اول تبریک به شایان جان بابت وبلاگ تر و تمیزش !
دوم اینکه زینب جان در یک اشتباه بزرگ به سر می بری ! بنده زودتر پیام تبریک فرستاده بودم 🙂

شاید دوست داشته باشید

sadhguru

خیانت لغت‌نامه و منشا اغلب افسردگی‌ ها

پیش‌نوشت: الان که درحال نگارش این مطلب هستم از سردردی

shayan majidi

وقفه‌ی طولانی، مشغله‌ی زیاد، لزوم کار در دانشگاه

وقفه‌ی طولانی حدود یک ماه از آخرین مطلبی که در

youtube

سرگرمی مورد علاقه‌ام: یوتوب

باور کنید بدون یوتوب، من را از افسردگی در تیمارستان

درباره من

شایان مجیدی هستم. دانشجویی با ذهن ناآرام و اغلب دغدغه‌مند. در این وبلاگ هرآن‌چه دغدغه‌ام هست را خواهید دید. امیدوارم خسته نشوید!